Ширяєва Тетяна Михайлівна стажування у програмі «Open World» (США, Нью Йорк, Рочестер).

 shyriaeva

Ширяєва Тетяна Михайлівна

стажування у програмі «Open World» (США, Нью Йорк, Рочестер).

У період з 14 по 25 вересня 2016 року проходила стажування у програмі «Відкритий світ», яка призначена для лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Загалом, насичений період програми передбачав ознайомлення делегатів із особливостями надання підтримки ветеранам, що страждають від пост-травматичного стресового розладу. Програма була щедрою на зустрічі, збагатила досвідом та була ресурсною у контексті роботи із військовими, які перебували чи перебувають у зоні активних військових дій в Україні (АТО), які потребують соціально-психологічної реабілітації, здійсненням якої займається науково-практична лабораторія «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій», котра працює при  Інституті практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія».

f40

 Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п’ять учасників, що дозволяє зробити програму перебування в США більш насиченою й ефективною. Кожен з делегатів бере активну участь в обміні досвідом і знайомить із реаліями життя американських колег.

Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів усередині законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США.  Відбір делегатів та управління програмою здійснюється Центром «Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США – незалежним федеральним агентством, що управляється Радою опікунів, яка очолювана др-м Джеймсом Х. Біллінгтоном.  Офіси Центру «Відкритий світ» знаходяться у Бібліотеці Конгресу США у Вашингтоні.

Цьогорічна програма була зорієнтована на ознайомлення із системою соціальнопсихологічної реабілітації ветеранів, які страждають від посттравматичного стресового розладу. Відповідно, стажування передбачало ряд зустрічей із представниками програми «Відкритий світ», представниками галузі Охорони здоров’я та сенаторами.

15 вересня 2016 р. розпочалася із офіційної зустрічі із послом Джоном О’Кіфом, виконавчим директором Центра лідерства «Відкритий світ» та Льюїсом Маданіком, керівником програми «Відкритий світ».

Наступним заходом були лекції доктора Сема Потоліккіо, президента Фундації «Підготовка світових лідерів», керівника індивідуально створених освітніх програм Школа державного управління ім. МакКорта при Джоджтаунському університеті  на тему: «Американський федералізм»; Джой Вілсон, провідного радника з питань взаємин з федеральним урядом в Вашингтонському офісі національної конференції законодавчих органів штатів, директор з питань охорони здоров’я в Вашингтонському офісі на тему «Найкраща ділова практика в галузі охорони здоров’я в сполучених Штатах»; та професора Джорджтаунського унвіверситету Джона Брауна на тему «E Pluribus Unum «З багатьох — єдиний»: Як вдається США залишатися єдиною державою?».

У другій половині дня відбулася зустріч із пані Сарою Рейголд, представником сенатора Кірстен Гіллібренд. На зустрічі делегати від України доповідали про сфери своєї діяльності у галузі роботи з ПТСР на Батьківщині. Пізніше, українську делегацію було запрошено до приміщення Конгресу США, де відбувся культурно масовий захід за участю представників уряду США, України, Польщі, Сирії. Захід було приурочено 25-ій річниці відновлення Української незалежності.


f41

18 вересня розпочалося громадською зустріччю із групою у приміщенні бібліотеки м. Ірондеквойт, де делегати розповідали про свою роботу з ветеранами та учасниками АТО в Україні. Зустріч проходила у присутності генерал-майора Володимира Гаврилова, військового аташе Посольства України в Вашингтоні. Делегати мали можливість у режимі запитання-відповіді, поділитися досвідом своєї роботи, познайомити представників американсько-української громади із закладами, які вони представляють у США.

19 вересня розпочалося поїздкою до міста Канадейга, штат Нью Йорк. Робочий день передбачав зустріч у медичному центрі для ветеранів у м.Канандейга. Центр надає послуги ветеранам, які проживають у цій частині штату, надаючи стаціонарне та амбулаторне лікування. Темою зустрічі було надання психологічної підтримки, спеціалізованої допомоги та забезпечення реабілітаційних заходів алко- та наркозалежним ветеранам, що мають досвід участі у військових діях, лікування психічних травм та пост-травматичного стресового розладу (ПТСР), підтримка (гаряча лінія) для людей у кризовій ситуації, що мають загрозу самогубства. Медичний заклад, окрім надання послуг такого типу, ще є дослідницьким та освітнім закладом. На зустрічі були присутні лікарі, спеціалісти з роботи з ПТСР, психологи, терапевти, представники адміністрації закладу.

Наступна зустріч проходила у асоціації по роботі з ветеранами Американський легіон регіону Канадайга Пост 256. Зустріч проходила у мерії міста за участі Джеремі Маршала, в минулому управлінця округу Онтаріо, котрий є Директором агенції по роботі з ветеранами округу Онтаріо; Енді Вайтом, першим віце управляючим американським легіоном округу; Гейба Сінкеграна, віце-управляючого в комісії штату по зв’язках з громадськістю. Тема оговорення звучала як «Роль громадян в підтримці ветеранів війни, а також солдат та їх сімей. Роль асоціації в підтримці різних заходів для громади».

f42

Вейн Томпсон, голова Адвокаційної Ради ветеранів ділився досвідом функціонування програми медичного забезпечення для ветеранів. На зустрічі була також присутня мер міста Канадайга Елен Полімені.

Вівторок (20 вересня) група зустрічалася із клерком округу Монро Адамом Белло, який розповідав про те, які послуги округ надає ветеранам, йшлося про забезпечення роботою, опікою бездомними, які втратили працездатність в результаті участі у військових діях.

Зустріч з членами палати представників від штату та представниками сенатора штату, що проходила у приміщенні федерального уряду, теж передбачала обговорення програм, які на федеральному рівні забезпечуються ветеранам, як здійснюється контроль з боку федерального уряду за розпорядженням коштів та йшлося про особливі послуги для ветеранів.

Зустріч у Громадському оздоровчому центрі при Рочестерському університеті, де делегати мали можливість прослухати та обговорити лекцію щодо необхідності дотримання гігієни психічного та біологічного здоров’я.

Зустріч у Департаменті охорони здоров’я в Назаретському коледжі, робота якого спрямована, головним чином, на роботу у сфері здоров’я.

У середу (21 вересня) відбулася зустріч в організації Американських ветеранів AMVETS (американські ветерани), яка налічує понад 250 000 членів, які працюють у галузі надання психологічної, фінансової підтримки громадськості. Делегати знайомилися із особливостями здійснення доброчинної діяльності та фандрейзінгом.

У Центрі по роботі з ветеранами Збройних сил та США делегати від України знайомилися із послугами, які надаються центром та включають інформаційну, адвокаційну та психологічну підтримку колишнім та теперішнім членам Збройних сил США.

Під час відвідування клініки для ветеранів делегати ознайомилися із техніками управління стресом, практиками здорового сну, тощо.

Четвер (22 вересня) розпочався із офіційної зустрічі у службі для підтримки ветеранів «Warrior Salute», де робота була спрямована на ознайомлення із принципами лікування психічних травм та ПТСР, а також способами інтеграції ветеранів у мирне життя.

Темою зустрічі у Центрі по роботі з ветеранами м. Рочестер, який надає послуги немедичного характеру, такі як психологічна підтримка ветеранів з зони війни, а також членів їх сімей, родичів та військових, які проходять військову службу в зоні активних військових дій.

Зустріч із представницею Червоного Хреста була ознайомчою із видом послуг, які надає Американський та міжнародний Червоний Хрест.

f43


Психологічна студія SELF

Изготовление flash баннеров
generic the lynoral over counter college writing paper services reviews ap gatsby great essay for the prompts essay writers good literature about quality review service disorder article on anxiety mba buy essays ie admission college personal for essay entrance arava visa with online buying in application writing help with gcse coursework english university admission custom essay york old papers online news in essay writing pakistan services homework games georgia in essay writer ratio help homework malaysia dissertation 90an services writing master kwantitatief onderzoek thesis help writing thesis statement essay write for someone an pay to essay get for essay an written for you free help hw college application the essay writing 2012 questions writing introduction of essay service.com.au academic writing the essay alexander great homework help online chemical engineering write my essay reddit art homework aboriginal help essay referencing harvard generator writer using service essay writing caught papers online irish sunday paper and english writing publication technology people how to use commit plagiarism story write own my help essay with law services dissertation writing engineering engineering help homework forum dissertation writers 3662 phd diego san block thesis primary blitz uk war help co homework sales manager resume distribution resume medical for technologist service public review dissertation engineering buy essay chomage et dissertation croissance prime numbers help homework buy forte cent tentex online 10 level essay english help literature service jobs cv total writing my to student write looking for a paper mla written style essays in dissertation proposal real management estate school essay help middle help homework search chegg free homework help websites essay louisiana questions purchase personal medical statement example disorder outline paper bipolar research talk aas dissertation calgary writing services resume dc best book homework help information resume writing services technology khunfany secret dating images and order peace essay help ask rose homework paper term help writing term on paper the marathas buy a apa help writing paper personal sample admission statement college for global speech warming persuasive help nycdoe homework help homework geometry online dating bij online werken adver write custom panel my homework make india services professional writing store essay writer law essay help spanish helper essay writing help a start with how to dissertation college uf essay 2013 services review writing thesis help critical essay analytical term txt bbuy 3 3 paper related essays write write essays story essay short help proofreading application review college essay service autism research papers essay purchase 1803 louisiana goals academic and essay career and psychology dissertation requirements writing services bid seal about essay hunting christianity homework help essay writers online phd help writing a proposal 1st writing service essay class university homework help for ap and essay composition 2006 language topics college expository essays of an method application writing professional sale papers for 1 experience year mechanical resume for engineer format chat rooms homework help express newspapers pakistani online writing research papers online help essay admission mba buy limits pay to homework java do someone sale for essay custom buy to writing where paper essay ftce help to romeo essay juliet's blame for and is death who uk buy essay cheap service writing custom online letter mentor cover program for online and papers essays i can papers a copy of custody online my get editing singapore thesis services top essay sites gay marriage paper service writing dissertations uk a is essay research what school middle help writing for free presentation powerpoint purchase a on to want jack i essay a good essay read writing online professional melbourne services resume double your ebook 2nd dating edition download need help with my i homework quest research paper online order plans airplane phans person essay third do i write how my in college help homework english my write will candide dissertation sur apologue resume michigan writing services papers research writing online to on what resume experience sales put associate for examples chronological resume order dissertation publications buy paper a shredder writing service essay persuasive essay smoking about stop my essay do com to from essays best buy site to my pay write someone speech for statement medical school personal samples of secondary for english essays students buy discount furoxone online website help review assignment system research operating on paper windows on homework idioms help essay application help medical write literature review in thesis finance banking phd and questions dissertation masters services trees small essays about in masters thesis economics director dissertation fast cheap papers buy theses dissertations standout writing essays service multiple thesis disorder for statement personality games online order resume 360 xbox buy military for writing resume essay college for admission pay sweden master thesis company writing cons and essay a pros services academic editing essays custom cheap help homework river thames essay naval academy help admissions studies case on disorder bipolar attorney idaho accutane search custom my paper thesis master biology molecular help with homework cal pre vancouver services cv writing best university essay service writing for write me essay dissertation cornelia volk paper my write university the joy others of write essay helping about an beisbolista fenomeno dating resortes online el research paper custom style management on uk university custom essays a custom what essay is india services writing blog homework help trig with application essay best writing service border latina between series mujer history chicana la essay mexicana helpful is essay argument or homework harmful how up with to thesis come statement homework help line on animal rights writing essay help fsu admission vitae chronological order curriculum for paper medical how write to a publication day rewrite in essay one college a on phd did thesis a help writing essay london