Лютий 2015. Навчальний тренінг на тему: “Можливості роботи з кататимними предметами у кризових станах”.

Інститут практичної психології та психотерапії пропонує навчальні тренінги та семінари для студентів й викладачів ВНЗ та практикуючих психологів Лютий 2015р. Навчальний тренінг на тему: “Можливості роботи з кататимними предметами у кризових станах”. Учасники познайомились з різними видами кризових станів, із стратегіями роботи психолога з віковими кризами та з методом символдрами. Проведена індивідуальна та групова робота спрямована на демонстрацію можливостей використання кататимних предметів (предмети, що викликають яскраві емоції та мають символічне наповнення) у психотерапії кризових станів.

Ведучий тренер: викладач НаУОА, кандидат психологічних наук, психотерапевт за методом символдрами, член Європейської Асоціації Психотерапії, член Української Спілки психотерапевтів Харченко Вікторія Євгенівна.

фотография   фотография (11)фотография (10)

No Comments Yet