Події

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


листопад  2017 р.

Галина Гандзілевська і Вікторія Каламаж у листопаді  2017 р. презентували для українців у Варшаві навчально-терапевтичну програму «Дорога до себе».

Галина Гандзілевська — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки, заступник директора науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії», керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», провідний тренер навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології (напрямок — психодрама, методи роботи психолога з дітьми, наративна психологія, діагностика та корекція життєвих сценаріїв) Національного університету «Острозька академія», гештальт-консультант, сертифікований психодраматист, казкотерапевт.

 

Читати далі >>

 


Завершення сертифікатної програми з практичної психології, випуск 2017р.!

 


18 листопада 2016 року

відбулась зустріч викладачів та студентів із психологами з Стокгольмського університету

51


 

Вітаємо Гандзілевську Галину Борисівну із завершенням науково-практичного курсу “Нарративна психологія”!

52

 

53


Галина Гандзілевська – керівник сертифікатної програми “Мистецтво самопрезентації” та випусники дитячої та студентської групи 2016 року.

f50

Читати далі >>


 

Терапевтична група “Дорога до себе” , психодрама та казкотерапія, восьма зустріч.  Ведучі групи : Галина Гандзілевська та Марія Шугай.

 

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d1%8f-42

Читати далі >>


 

Вітаємо

Шугаmshugay1-200x300-200x300й Марію Анатоліївну

з тим, що вона стала першим сертифікованим гештальт-терапевтом, та з отриманням сертифікату Європейської Асоціації Гештальт Терапії (European Association for Gestalt Therapy) та Київського Гештальт Університету

sert-oa

Читати далі >>


 

Вересень 2016

Ширяєва Тетяна Михайлівна стажування у програмі «Open World» (США, Нью Йорк, Рочестер).

f42У період з 14 по 25 вересня 2016 року проходила стажування у програмі «Відкритий світ», яка призначена для лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Загалом, насичений період програми передбачав ознайомлення делегатів із особливостями надання підтримки ветеранам, що страждають від пост-травматичного стресового розладу. Програма була щедрою на зустрічі, збагатила досвідом та була ресурсною у контексті роботи із військовими, які перебували чи перебувають у зоні активних військових дій в Україні (АТО), які потребують соціально-психологічної реабілітації, здійсненням якої займається науково-практична лабораторія «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій», котра працює при  Інституті практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія».

Читати далі >>


 

Вересень 2016

Всеукраїнський конгрес спеціалістів, які працюють з дітьми

( м. Київ,  2016 р., Київський Гештальт Університет “Дитячий проект”).

 

f31

 

Каскадна супервізія: Інна Дідковська, Людмила Баталіна, Олена Возіянова, Юлія Коломієць, Марія Шугай.

 

Читати далі >>


 

Сертифікатна програма з практичної психології. 2015 рік.

f43

Читати далі >>


 

Червень 2016

103Нікітчук Уляна Ігорівна – викладач кафедри психології та педагогіки, керівник сертифікатної програми з організаційної психології взяла участь у International Conference “Innovations in interprofessional collaboration: individual, community and global engagement”, York Wellness and Rehabilitation Institute (16-18 June 2016, Nazareth Colledge, Rochester, NY, USA). Доповідь: Nikitchuk U., Matlasevich O. Alternative forms of organization of rehabilitation in a small town.

Читати далі >>


 

24 та 25 вересня 2016р.

відбуд25-05-2016еться вже третє заняття групи  «Основи танцювально – рухової терапії в тілесно-орієнтованому підході». Цього разу тема :  «Робота з тілесними та емоційними блоками в танцювально-руховій терапії». Навчально – терапевтична група поєднує в собі методи арт-, танцювально-рухової та тілесно – орієнтованої психотерапії.

Читати далі >>

 


Серпень 2016.

XVI КОНГРЕС СВІТОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ

                                                   (Берлін-Київ, 18-23 серпня 2016 року)

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського  здоров’я ” Національного університету “Острозька академія”,  радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я,  доц., к.мед.н. Ігор Гущук 22 -23.08.2016 року  прийняв участь в роботі  XVI КОНГРЕСУ СВІТОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ.  Де виступив на Симпозіумі Конгресу “Громадське  здоров’я.  Сімейна медицина” з доповіддю:

“До Концепції розвитку системи громадського   здоров’я  в Україні”.


ЕКСПЕРТИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ КРАЩИХ ПРАКТИК ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського здоров’я” Національного університету “Острозька академія”, радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, доц., к.мед.н. Ігор Гущук 16-20.08.2016 року прийняв участь в навчальному семінарі «Участь осередків ВЕЛ у підготовці та реалізації проектів місцевих громад для збалансованого розвитку». Де виступив з доповіддю: “Паспортизація населених пунктів з метою оцінки медико-екологічних ризиків”.

інформація на сайті ВЕЛ

http://www.ecoleague.net/pres-tsentr-vel/novyny/2016-rik/serpen/item/1100-eksperty-zi-vsiiei-ukrainy-vzialy-uchast-u-treninhu-v-tsentri-krashchykh-praktyk-zbalansovanoho-rozvytku


 

Липень 2016.

Міжнародна літня школа “Права людини у сфері охорони здоров’я: навчання та викладання”

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського здоров’я” Національного університету “Острозька академія”, радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, доц., к.мед.н. Ігор Гущук 18-22.07.2016 року прийняв участь в Міжнародній літній школі “Права людини у сфері охорони здров’я: навчання та викладання”, яка проводилась Асоціацією шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER) на базі кафедри медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Фундація медичного права та біоетики України” та Львівським обласним благодійним фондом “Медицина і право”.

Читати  далі>>

 


Червень 2016.

Конференція

Інституту громадського здоров’я Ягелонського університету.

03.06.2016р. на запрошення колег з Інституту громадського здоров’я Ягелонського університету,  Guschukкерівник науково-дослідного центру  “Екології людини та охорони громадського здоров’я” НаУ “ОА”, радник Голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, к.мед.н., доцент кафедри психології та педагогіки Ігор Гущук прийняв участь в ювілейній конференції до 25-річчя Школи громадського здоров’я. 

В ході конференції мав можливість для налагоджування зв’язків з фахівцями Європейського союзу у питанні розбудови системи громадського здоров’я в Україні, в т.ч. щодо підготовки відповідних кадрів та відкриття спеціальності “Громадське здоров’я”.  Читати  далі>>

 


Травень 2016.

Сертифікатна програма з практичної психології!   Випуск 2015 р.!

sert2015

 


Квітень 2016

22.04.2016р. на запрошення Голови комітету ВР з питань охорони здоров’я п.Богомолець О.В.,  керівник науково-дослідного центру  “Екології людини та охорони громадського здоров’я” НаУ “ОА”, радник Голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, к.мед.н., доцент кафедри психології та педагогіки Ігор Гущук прийняв участь у засідання «круглого столу» на тему: «Розвиток системи громадського здоров’я в Україні», присвячене обговоренню напрямів, механізмів, строків розвитку служби громадського здоров’я, діяльність якої сприятиме зміцненню пріоритетності профілактичного напрямку у сфері охорони здоров’я, зниження показників захворюваності, інвалідності та смертності населення, збільшення тривалості життя.

Читати  далі>>


 

Березень 2016.

Терапевтична група 

Триває  новий набір у терапевтичну групу!

16 квітня перша зустріч!

Пропонуємо знайомство  учасників із  гештальт— терапією ,казкотерапією та психодрамою!  Читати  далі>>


Листопад 2015.

Презентація сертифікатних програм  Читати  далі>>


Листопад 2015.

Терапевтична група «Дорога до себе»

Де ж той чарівний клубочок, який  виведе на вірну дорогу – ту, яка потрібна тут і зараз? Допоможе зрозуміти який я?  Прийняти себе таким, як є? Що я хочу врешті- решт?

  Відповісти на  ці запитання допомагає усвідомлення свого життєвого сценарію, сценарних рішень та заборон.

          Для тих, хто хоче щось змінити в своєму житті чи просто пізнати намічену перспективу, пропонуємо це зробити за допомогою казкотерапії та психодрами.

 Тож скільки ще креативних рішень та шедеврів чекає на мене!.. Пошукаємо?

PS. Зустрічі учасників групи Читати  далі>>будуть відбуватись один раз в два тижні (рекоме ндований день п’ятниця) з 16.00 до 19.00 (м.Рівне). Перша зустріч планується в листопаді.   Читати  далі>>


Жовтень 2015.

“Психологічна допомога особистості в умовах соціальної дезінтеграції”

07.10.2015 р. у м.Сєвєродонецьк Харченко В.Є. було проведено семінар-тренінг “Психологічна допомога особистості в умовах соціальної дезінтеграції”. Учасниками заходу були практичні психологи ЗНЗ, ДНЗ, соціальні педагоги, вчителі ЗНЗ.  Читати  далі>>

Вересень 2015.

Харченко В.Є., доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» взяла участь у навчальному проекті «Травма війни», який проходив у м. Києві  з грудня 2014р. по травень 2015 р. Читати  далі>>

 

Вересень 2015.

12 вересня 2015 р. відбулось п’яте заняття навчально-терапевтичної групи “Медитативні практики в тілесно-орієнтованому підході”.  Читати  далі>>


 

Вересень 2015.

Таємна точка опори. Значення прив’язаності у житті дитини. Читати  далі>>


 

Липень 2015.

Майстер-класи наших психологів у літній психологічній школі. Читати  далі>>

Наші психологи – тренери у Літній психологічній школі „ Психологічні форми і технології організації майбутнього ”  Читати  далі>>


Червень 2015.

Учасники сертифікатної програми “Мистецтво самопрезентації”, керівник Гандзілевська Галина Борисівна,  на багаточисленні прохання глядачів – 24 червня мюзикл “Коти” ( На БІС)! Читати  далі>>


Червень 2015.

Сертифікатна програма “Мистецтво самопрезентації”. Прем’єра вистави! Читати  далі>>


Червень 2015.

Національний університет «Острозька академія»

Інститут практичної психології та психотерапії

Запрошує Вас взяти участь у  психологічному тренінгу для фахівців, які працюють (або планують працювати) з психотравмою та ПТСР.  Читати  далі>>


Травень 2015.

23 й 24 травня участь у науковій конференціії «Міжнародний досвід подолання  травми у християнській парадигмі” (м.Київ):

Шугай М. А. та Харченко В. Є.

провели майстер-клас на тему. “Психологічна допомога батькам та дітям, які пережили травмуючу подію”.  Читати  далі>>


Травень 2015.

Стартувала сертифікатна програма «Медитативні практики в тілесно-орієнтованому підході».  Читати  далі>>

 

Травень 2015.

Стартувала сертифікатна програма «Мистецтво самопрезентації».  Читати  далі>>


 

Квітень 2015р.

Науково- практичний семінар  “Психологічна допомога дітям та батькам, які пережили військові події” 23 квітня 2015 року у м.Лисичанську, на базі ЗОШ№14. Всього прийняли участь 23 колеги – практичні психологи шкіл та ДНЗ, соціальні педагоги. Читати  далі>>


 

Квітень 2015р.

Науково-практична лабораторія “Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій”!

Семінар “Психологічна допомога дітям та батькам, які пережили військові події” Читати  далі>>


 

Березень- квітень 2015 р.

Центр сертифікатних програм та тренінгів Інституту практичної психології та психотерапії пропонує  професійну підготовку практикуючих психологів.

Навчально-терапевтична сертифікатна програма з практичної психології! Арт-терапія!  Читати  далі>>


Березень 2015р. Науково-практичний семінар «Психологічна допомога дітям та батькам, що постраждали під час військових подій» Читати  далі>>


Лютий 2015р. Навчальний тренінг на тему: “Можливості роботи з кататимними предметами у кризових станах”.  Читати  далі>>


 

No Comments Yet

Залишити відповідь


Психологічна студія SELF

Изготовление flash баннеров
help today to online teacher an talk for homework resume desk help diabetes 3 stage phd cardiff university thesis essays famous by people written maxwells homework equations help my write thesis want to i inconvenient written essay on propaganda truth an pills allegra walmart helper geometry homework rx 50 canada Green Caverta mg - in Caverta without sale Bay paper plagiarism thesis glasgow help area war evacuationnorth world homework 2 essay services social essays 1 paragraph elizabeth five essay graphic about queen organizers management strategic dissertation thinking tc2 critical the june selected did essay us consortium jordan die not some help dissertation tutors to pay get written essays uk for emily rose a for thesis mba groom guide father easy writing essays speech and can i get homework accounting where help writing paper service graduate report business write v0 resume writing best 2 dc services the essay romio juliet and intorduction on an on help homework resources poland cultural argumentative to essays site a buy help kps homework homework help com vans cheap writing dissertation panic on disorder essay how write to letter of phd motivation for science order fair paper research buy happiness money on can essay essay admission to college help harvard essay writing order for and coder medical sample resume biller glucotrol india online buy sales samples cv for help to me write literature review purchase sur anaprox lyon acheter 64 dissertation critique fahrenheit 451 me write annotated bibliography for an paper custom essay writing admission essay quinnipiac dissertation buy doctoral a how reference to society honor national essay help worldwide baclofen rx without papers papers literary custom jaws media essay gallery writing sites best online forte somna-ritz a order get prescription without Cr purchase Uniphyl cheap help 1b algebra homework order english essay phd thesis eu oil cheap essay end of the with economics help homework write my thesis can t i kim dating kiyul form reading committee dissertation purchase thesis intention is the what best writing service custom write me to essay an help writing help essay spanish pdf samples engineers for mechanical resume dental statement personal school help with for phd thesis acknowledgments essay service writing langen argumentative writing essay homework help tips personal for school statements writing on medical help writing essay descriptive footer hook thesis custom paper for karachi admission sale custom essay 123 help assignment forecasting demand best military writing civilian service to resume online application review buy service college essay homework come do can my how i dissertation university manchester of my paper write quickly without plagiarism research online order canada paper essay pdf writing help global paper warming thesis research help school essay graduate essays buy existing online college tutor essay checking service thesis chinworld dating online essays sites urdu creative buy resume acquisto tofranil paypal isordil buy netherlands in tadacip online purchase gestanin homework my do never math algebra homework helper the VPXL VPXL La uk over counter originale acquistare - Malbaie essays getters for attention online buy accutane reviews help paper research with my to message garcia essay to a in how thesis framework make proposal thesis phd structure critical with essay help a italian newspapers language online reviews my paper me write 4 paper custom sizes bibliography order annotated help electric homework circuit tem help homework services uk cv writing professional bank online model papers exam writing thesis servicesquotquot write tok my essay cancer book cervical the a of statement does your helps guide paper thesis rest services grande prairie writing resume of business order plan a statistic homework help services writing resume inexpensive inexpensive reader hiring essay help homework bbc history papers research to write paid get online or adt for hypthesis trait disorder add write students a to ece for workshop how resume report name acheter Belleterre - dollar canadien Mexitil generic Mexitil services usa online writing resume best online thesis buy help 5 homework cover assistant for of letters medical examples essay website any theres to name letter i if contact do my no who write cover mental treatment to for health plan a how write database online help dissertation help homework kps name for other citalopram dissertation services university uk paper term help online for admission papers sale report buy formal prescription best buy cozaar prior no letter format confirmation order experience for no associate with resume sales la writing services professional covington updating not emblem club social you does money buy essay happiness code writing discount custom service term online and papers essays mistakes pay essay application college essay for writing admission college custom education school homework help beta home discovery sample letter sales for position cover help cosmeo homework to classical does music while listening homework doing help help polynomials with factoring homework assignment reviews help with for professionals health resume mental examples statement mla thesis paypal buy accepted atenolol essay english history language of candidate phd for resume theme borders thesis removing dissertation syllabus course doctoral paper custom banners college research for proposals companies that will write students pas prescription 400 acheter Lanoxin cher online no Lanoxin - Lexington using essay order chronological online free papers divorce texas perspective plan buy for to investors homes business custom writing services net help homework american government with help 1 accounting homework college university for with help statement personal writing order research paper services essay college admission writing help mcps homework to long personal be for statement have does how school medical a paypal elocon essay to introduction writing an an feldene cheap 10 mg for york best writing in resume new city services events in order resume of life in help can writing you how finance term papers behavioral thesis help proposal writing buy termpaper best writing phd service to cancer make pattern scarf homework reports helpers service research college paper writing tablets Active Viagra Super stories help homework short plan writers business cheap uk dating kaufen online trompete rated educators services for writing resume best for sales letter philadelphia inquirer essay contest review need help literature with