Презентація навчально-терапевтичної програми «Дорога до себе» для українців у Варшаві

Галина Гандзілевська і Вікторія Каламаж у листопаді  2017 р. презентували для українців у Варшаві навчально-терапевтичну програму «Дорога до себе».

 

 

Галина Гандзілевська — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогі

 

 

ки, заступник директора науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії», керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», провідний тренер навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології (напрямок — психодрама, методи роботи психолога з дітьми, наративна психологія, діагностика та корекція життєвих сценаріїв) Національног

 

о університету «Острозька академія», гештальт-консультант, сертифікований психодраматист, казкотерапевт.

Вікторія Каламаж — викладач кафедри міжнародних відносин, аспірантка кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», тренер навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології (напрямок — проектна діяльність).

За словами Галини Гандзілевської, метою презентації навчально-терапевтичної програми «Дорога до себе» було ознайомити українців Варшави з діяльністю науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії» НаУОА, зокрема з одним із його напрямків — діагностика та корекція життєвих сценаріїв.

Презентація програми відбувалась у формі інформаційної лекції, тренінгу та апробації Щоденника психологічної самодопомоги для мігранта, який буде корисний і для внутрішньо переміщених осіб, адже присвячений питанням оптимізації адаптаційних та акмеологічних ресурсів.

 

 

 


Изготовление flash баннеров