Наші випускники

Студенти Національного університету “Острозька академія”,

які завершили додаткові навчальні, навчально-терапевтичні сертифікатні програми та є успішними практикуючими психологами!

Наша гордість!

v-0

Затишна Наталія Михайлівна

Психологічна практика у місті Біла Церква (Київська область), що включає в себе проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, семінарів, майстер-класів. Волонтерська діяльність у Центрі відновлення і адаптації військовослужбовців та їх сімей (пілотний проект від Збройних Сил України). Робота тьютором для хлопчика з діагнозом «Аутизм» у реабілітаційному центрі «Шанс».

Читати далі >>

 


%d0%bc%d0%be%d1%94-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%beЄвтушик Марина-Катерина Вадимівна

Психологічна практика, що включає в себе проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, семінарів, майстер-класів, робота з дітьми та підлітками, тренінги для батьків.

Додаткова освіта:

– Освітньо-тренінговий курс «Консультування в роботі практичного психолога», Національний університет «Острозька академія» (2013-2015 рр)

– Сертифікатна програма: «Практична психологія і психотерапія», Національний університет «Острозька академія» (2013-2015 рр)

– Сертифікатна програма за напрямом: «Організаційна психологія», Національний університет «Острозька академія» (2015-2016 рр).

– Сертифікатна програма:«Мистецтво самопрезентації», Національний університет «Острозька академія» (2015р.)

–Теоретико-практичний курс підготовки  тілесно-орієнтованих психотерапевтів, Київский Гештальт Університет.

Читати далі >>

 


r15Росошик Оксана Ігорівна

Закінчила сертифікатну програму з практичної психології.

З 1 по 23 червня  2016 року  працювала психологом в ДСОК “Корчагінець”.

Тренінги: «Пошук альтернатив агресивній поведінці», “Розвиток групової згуртованості: здолаємо разом усі перешкоди”, адаптаційний тренінг “Чарівна крамниця гармонії та затишку”.

Читати далі >>


 


Изготовление flash баннеров