Затишна Наталія Михайлівна

v-0

Психологічна практика у місті Біла Церква (Київська область), що включає в себе проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, семінарів, майстер-класів. Волонтерська діяльність у Центрі відновлення і адаптації військовослужбовців та їх сімей (пілотний проект від Збройних Сил України). Робота тьютором для хлопчика з діагнозом «Аутизм» у реабілітаційному центрі «Шанс».

Додаткова освіта:

– Сертифікатна програма «Консультування в роботі практичного психолога», Національний університет «Острозька академія» (2011-2013 рр)

– Освітня програма першої сходини «Введення в гештальт-терапію», Київський гештальт університет (2010-2011 рр)

• Теоретико-практичний курс підготовки спеціалістів по роботі з дітьми, підлітками та сім’єю (метод В. Оклендер), Київський гештальт університет (листопад 2015р – червень 2016 р.)

Назви проведених групових занять в межах приватної психологічної практики:

• тренінг «Знайомлюсь – це Я», 3 жовтня 2015 р., мета: віднайти якості, які людина не приймає у собі та перетворити їх у ресурс;
  • тренінг «Богині в кожній жінці», 28 листопада 2015 р., мета: допомогти жінкам краще розуміти свої потреби і бажання, визначити свої слабкі та сильні сторони, сформувати позитивне ставлення до власної особистості;
  • курс семінарів «Психологічна майстерня», 1 раз на тиждень з грудня 2015 по червень 2016 року, мета: психологічна просвіта населення з основних актуальних психологічних питань особистості;
  • тренінг «Постановка цілей», 20 грудня 2015 р., мета: навчити учасників чітко формулювати та ставити короткострокові та довгострокові цілі;
  • арт-терапевтична зустріч для жінок «Сад моєї душі», 9 липня 2016 р., мета: допомогти учасникам відкрити свої приховані ресурси, розвинути впевненість в собі та самопідтримку;
  • майстер-клас «Відкриття внутрішніх ресурсів», 13 серпня 2016 р., мета: допомогти учасникам відкрити власні внутрішні ресурси та навчити отримувати підтримку від оточуючого середовища.

v-1  v-3

Волонтерська діяльність у Центрі відновлення і адаптації військовослужбовців та їх сімей:

• індивідуальні консультації для демобілізованих військовослужбовців, дружин, матерів;
  • групи підтримки для жінок (матерів та дружин військовослужбовців);
  • навчальні тренінги для мобілізованих військовослужбовців.

v-2  v-4 v-5 v-6 v-7