%d0%bc%d0%be%d1%94-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%beЄвтушик Марина-Катерина Вадимівна

Психологічна практика, що включає в себе проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, семінарів, майстер-класів, робота з дітьми та підлітками, тренінги для батьків.

Додаткова освіта:

– Освітньо-тренінговий курс «Консультування в роботі практичного психолога», Національний університет «Острозька академія» (2013-2015 рр)

– Сертифікатна програма: «Практична психологія і психотерапія», Національний університет «Острозька академія» (2013-2015 рр)

– Сертифікатна програма за напрямом: «Організаційна психологія», Національний університет «Острозька академія» (2015-2016 рр).

– Сертифікатна програма:«Мистецтво самопрезентації», Національний університет «Острозька академія» (2015р.)

–Теоретико-практичний курс підготовки  тілесно-орієнтованих психотерапевтів, Київский Гештальт Університет.

Назви проведених групових занять в межах приватної психологічної практики:

– Адаптаційні тренінги для першокурсників з метою сприяння згуртованості групи та побудоови ефективної взаємодії.

– Розробка та проведення тренінгу – марафону «Таємниці жіночності: шлях до змін».

Методи:арт-терапія, аромотерапія, музикотерапія, психодрама, тілесно-орієнтована психотерапія.

Кількість занять:5.

Тривалість однієї зустрічі:4 години.

“Жіночність – це те, що не можна виховати. Це можна тільки розкрити зсередини, знайти в собі. Це якість, яка закладена в кожній представниці прекрасної статі.”

На тренінгу ви зможете:

– відчути своє тіло, емоції та переживання;

– розкрити свою жіночність ;

– підвищити самооцінку та впевненість в собі;

– навчитися отримувати насолоду від життя;

– гармонізувати стосунки з людьми;

– отримати позитивний досвід взаємодії з іншими жінками;

– чіткіше усвідомити свої потреби та вміння про них заявляти;

– приємно провести час та відпочити.

“Розуміння та прийняття себе жінкою у всіх проявах, визначає наш життєвий шлях та задоволеність життям”.

Пориньте у чарівний світ жінки!

Тематика тренінгів:

Тренінг № 1

Усвідомлення і прийняття своєї жіночої природи.

Підвищення загального емоційного фону та самооцінки.

Чоловіче та Жіноче. Єднання протилежностей.

Тренінг № 2

Відчуття внутрішньої сили та впевненості в собі.

Нове бачення своїх життєвих перспектив .

Як ми звучимо у цей світ.

Єднання тіла та душі.

Тренінг № 3

Зустріч з внутрішньою дитиною.

Усвідомлення своїх прихованих ресурсів.

Робота з обличчям. Дослідження внутрішнього жіночого світу і як його зміст відображається на обличчі.

Досягнення гармонії з собою і світом.

Тренінг № 4

Самоменеджмент.
Як організувати свій час в мінливому світі та не перетворитися на”загнану кобилу”.

Робота з цільовим конструктом: як наблизити мрії до реальності.

Пошук своєї місії в житті та складення свого унікального образу та картини світу.

Формування адекватної самооцінки та впевнененості в собі.

Усвідомлення своєї унікальності, своїх сильних сторін.

Відкриття глибинного, істинного Я.

Пошук внутрішнього ресурсу через зустріч з тілом. Єднання душі і тіла.

Тренінг№5

Чоловічо-жіночі стосунки. Розкриття, розуміння та прийняття власної жіночності, та її проявлення у стосунках з партнером.

Як полюбити себе та побачити любов у партнері. Пізнання образу своєї половинки та запрошення її у своє життя.

Усвідомлення своїх цінностей, інтересів та потреб у стосунках.

Відчуття свого тіла у поєднанні з партнером. Дозволити собі давати та приймати любов.

Відкриття своєї творчості, сексуальності, любові.

SONY DSC SONY DSC

%d0%bc%d0%be%d1%94-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-1