Події

лютий  2019 р.

Запрошуємо Вас до навчально-терапевтичної програми

ОСНОВИ ПСИХОСОМАТИКИ

Тренінг (1 модуль або підмодуль) відбувається 1 раз на місяць.

Тривалість 5 год. (з перервами на каву-брейк).

Кількість учасників: 10.

Кількість модулів: 8.

Зустрічі: по суботах з 10.00 до 16.00 (10 зустрічей)

Детальніше >>


cічень  2019 р.

Майстерня «Розкажи люстерко»

«Хто на світі всіх миліший, всіх гарніший, чарівніший?…» — запитувала героїня однієї казки в люстерка щоденно.  Та схоже прийняти неочікувану відповідь , що змінила її життя, було не просто.

Якщо ви хочете заглянути у своє можливе майбутнє, то вам варто навчитись вглядатись у люстерко своєї душі. Захоплення і заздрість, любов і ненависть, турбота і зневага — що переважає у вашому відображенні? Як це може впливати на ваше життя ? Майстерність вправного проектування свого відзеркалення — доступно кожному. Побачити та прийняти себе різносторонньо, вільно й усвідомлено навчитись вибирати способи реалізаціі своіх потреб – дорога до бажаних змін!

Читати далі >>


грудень  2018 р.

Запрошуємо!  Відкриття КУРСУ тематичних лекцій та майстерень з ПСИХОЛОГІЇ. Частина І. «Феєрія чарівних майстерень»

6 грудня Знайомство відразу з трьома тренерами проекту! Перед початком Нового року, світлими Різдвяними святами будемо :

Здобувати  ресурс для емоційної стійкості, яка так необхідна в наш час.

«Оживляти» свої потреби, бажання;

Набиратися сили для здійснення мрій!

 

Майстерня – це обмін думками та почуттями, групова робота, психологічні вправи, теорія в інтерактивній формі. Тема першої майстерні «ВІРА+наДІЯ+ЛЮБОВ=…

(ТРИ СХОДИНКИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ) Вас чекає цікава інформація та дуже ресурсна вправа.

Читати далі >>


березень  2018 р.

На Днях науки Національного університету “Острозька академія” на пленарному засідання факультету політико-інформаційного менеджменту відбулась презентація діяльності лабораторії когнітивної психології , структурного підрозділу Інституту практичної психології та психотерапії

Читати далі >>


лютий  2018 р.

Острозьким педагогам розповіли, як за допомогою психодрами навчати іноземних мов

 

На базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа I-III ступенів – гімназія» відбувся практичний семінар учителів іноземних мов на тему «Стратегії навчання англійської мови на засадах комунікативно орієнтованого навчання».

Семінар відбувся у вівторок, 30 січня, організували його працівниками методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради

З метою створення умов для постійного підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня учителів освітньої галузі «Іноземні мови», їх професійної компетентності, формування інноваційної культури кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» Галина Гандзілевська провела майстер-клас з елементами тренінгу «Психодрама як інтерактивний метод навчання іноземної мови».

Читати далі >>


січень  2018 р.

Викладачі академії провели семінар-практикум для педагогів Острога

У середу, 10 січня, викладачі Національного університету «Острозька академія» Галина Гандзілевська та Вікторія Каламаж спільно з відділом освіти виконкому Острозької міської ради організували семінар-практикум для шкільних психологів та вчителів української мови і літератури навчальних закладів міста.

Під час семінару педагоги мали можливість ознайомитись з основними принципами проектного навчання та стратегіями розвитку критичного мислення в учнів.

Читати далі >>


листопад  2017 р.

Галина Гандзілевська і Вікторія Каламаж у листопаді  2017 р. презентували для українців у Варшаві навчально-терапевтичну програму «Дорога до себе».

Галина Гандзілевська — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки, заступник директора науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії», керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», провідний тренер навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології (напрямок — психодрама, методи роботи психолога з дітьми, наративна психологія, діагностика та корекція життєвих сценаріїв) Національного університету «Острозька академія», гештальт-консультант, сертифікований психодраматист, казкотерапевт.

Читати далі >>


Завершення сертифікатної програми з практичної психології, випуск 2017р.!


18 листопада 2016 року

відбулась зустріч викладачів та студентів із психологами з Стокгольмського університету

51


Вітаємо Гандзілевську Галину Борисівну із завершенням науково-практичного курсу “Нарративна психологія”!

52

53


Галина Гандзілевська – керівник сертифікатної програми “Мистецтво самопрезентації” та випусники дитячої та студентської групи 2016 року.

f50

Читати далі >>


Терапевтична група “Дорога до себе” , психодрама та казкотерапія, восьма зустріч.  Ведучі групи : Галина Гандзілевська та Марія Шугай.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d1%8f-42

Читати далі >>


Вітаємо

Шугаmshugay1-200x300-200x300й Марію Анатоліївну

з тим, що вона стала першим сертифікованим гештальт-терапевтом, та з отриманням сертифікату Європейської Асоціації Гештальт Терапії (European Association for Gestalt Therapy) та Київського Гештальт Університету

sert-oa

Читати далі >>


Вересень 2016

Ширяєва Тетяна Михайлівна стажування у програмі «Open World» (США, Нью Йорк, Рочестер).

f42У період з 14 по 25 вересня 2016 року проходила стажування у програмі «Відкритий світ», яка призначена для лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Загалом, насичений період програми передбачав ознайомлення делегатів із особливостями надання підтримки ветеранам, що страждають від пост-травматичного стресового розладу. Програма була щедрою на зустрічі, збагатила досвідом та була ресурсною у контексті роботи із військовими, які перебували чи перебувають у зоні активних військових дій в Україні (АТО), які потребують соціально-психологічної реабілітації, здійсненням якої займається науково-практична лабораторія «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій», котра працює при  Інституті практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія».

Читати далі >>


Вересень 2016

Всеукраїнський конгрес спеціалістів, які працюють з дітьми

( м. Київ,  2016 р., Київський Гештальт Університет “Дитячий проект”).

f31

Каскадна супервізія: Інна Дідковська, Людмила Баталіна, Олена Возіянова, Юлія Коломієць, Марія Шугай.

Читати далі >>


Сертифікатна програма з практичної психології. 2015 рік.

f43

Читати далі >>


Червень 2016

103Нікітчук Уляна Ігорівна – викладач кафедри психології та педагогіки, керівник сертифікатної програми з організаційної психології взяла участь у International Conference “Innovations in interprofessional collaboration: individual, community and global engagement”, York Wellness and Rehabilitation Institute (16-18 June 2016, Nazareth Colledge, Rochester, NY, USA). Доповідь: Nikitchuk U., Matlasevich O. Alternative forms of organization of rehabilitation in a small town.

Читати далі >>


24 та 25 вересня 2016р.

відбуд25-05-2016еться вже третє заняття групи  «Основи танцювально – рухової терапії в тілесно-орієнтованому підході». Цього разу тема :  «Робота з тілесними та емоційними блоками в танцювально-руховій терапії». Навчально – терапевтична група поєднує в собі методи арт-, танцювально-рухової та тілесно – орієнтованої психотерапії.

Читати далі >>


Серпень 2016.

XVI КОНГРЕС СВІТОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ

                                                   (Берлін-Київ, 18-23 серпня 2016 року)

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського  здоров’я ” Національного університету “Острозька академія”,  радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я,  доц., к.мед.н. Ігор Гущук 22 -23.08.2016 року  прийняв участь в роботі  XVI КОНГРЕСУ СВІТОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ.  Де виступив на Симпозіумі Конгресу “Громадське  здоров’я.  Сімейна медицина” з доповіддю:

“До Концепції розвитку системи громадського   здоров’я  в Україні”.


ЕКСПЕРТИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ КРАЩИХ ПРАКТИК ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського здоров’я” Національного університету “Острозька академія”, радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, доц., к.мед.н. Ігор Гущук 16-20.08.2016 року прийняв участь в навчальному семінарі «Участь осередків ВЕЛ у підготовці та реалізації проектів місцевих громад для збалансованого розвитку». Де виступив з доповіддю: “Паспортизація населених пунктів з метою оцінки медико-екологічних ризиків”.

інформація на сайті ВЕЛ

http://www.ecoleague.net/pres-tsentr-vel/novyny/2016-rik/serpen/item/1100-eksperty-zi-vsiiei-ukrainy-vzialy-uchast-u-treninhu-v-tsentri-krashchykh-praktyk-zbalansovanoho-rozvytku


Липень 2016.

Міжнародна літня школа “Права людини у сфері охорони здоров’я: навчання та викладання”

Керівник науко-дослідного центру “Екології людини та охорони громадського здоров’я” Національного університету “Острозька академія”, радник голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, доц., к.мед.н. Ігор Гущук 18-22.07.2016 року прийняв участь в Міжнародній літній школі “Права людини у сфері охорони здров’я: навчання та викладання”, яка проводилась Асоціацією шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER) на базі кафедри медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Фундація медичного права та біоетики України” та Львівським обласним благодійним фондом “Медицина і право”.

Читати  далі>>


Червень 2016.

Конференція

Інституту громадського здоров’я Ягелонського університету.

03.06.2016р. на запрошення колег з Інституту громадського здоров’я Ягелонського університету,  Guschukкерівник науково-дослідного центру  “Екології людини та охорони громадського здоров’я” НаУ “ОА”, радник Голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, к.мед.н., доцент кафедри психології та педагогіки Ігор Гущук прийняв участь в ювілейній конференції до 25-річчя Школи громадського здоров’я. 

В ході конференції мав можливість для налагоджування зв’язків з фахівцями Європейського союзу у питанні розбудови системи громадського здоров’я в Україні, в т.ч. щодо підготовки відповідних кадрів та відкриття спеціальності “Громадське здоров’я”.  Читати  далі>>


Травень 2016.

Сертифікатна програма з практичної психології!   Випуск 2015 р.!

sert2015


Квітень 2016

22.04.2016р. на запрошення Голови комітету ВР з питань охорони здоров’я п.Богомолець О.В.,  керівник науково-дослідного центру  “Екології людини та охорони громадського здоров’я” НаУ “ОА”, радник Голови Держсанепідслужби України з питань громадського здоров’я, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, к.мед.н., доцент кафедри психології та педагогіки Ігор Гущук прийняв участь у засідання «круглого столу» на тему: «Розвиток системи громадського здоров’я в Україні», присвячене обговоренню напрямів, механізмів, строків розвитку служби громадського здоров’я, діяльність якої сприятиме зміцненню пріоритетності профілактичного напрямку у сфері охорони здоров’я, зниження показників захворюваності, інвалідності та смертності населення, збільшення тривалості життя.

Читати  далі>>


Березень 2016.

Терапевтична група 

Триває  новий набір у терапевтичну групу!

16 квітня перша зустріч!

Пропонуємо знайомство  учасників із  гештальт— терапією ,казкотерапією та психодрамою!  Читати  далі>>


Листопад 2015.

Презентація сертифікатних програм  Читати  далі>>


Листопад 2015.

Терапевтична група «Дорога до себе»

Де ж той чарівний клубочок, який  виведе на вірну дорогу – ту, яка потрібна тут і зараз? Допоможе зрозуміти який я?  Прийняти себе таким, як є? Що я хочу врешті- решт?

  Відповісти на  ці запитання допомагає усвідомлення свого життєвого сценарію, сценарних рішень та заборон.

          Для тих, хто хоче щось змінити в своєму житті чи просто пізнати намічену перспективу, пропонуємо це зробити за допомогою казкотерапії та психодрами.

 Тож скільки ще креативних рішень та шедеврів чекає на мене!.. Пошукаємо?

PS. Зустрічі учасників групи Читати  далі>>будуть відбуватись один раз в два тижні (рекоме ндований день п’ятниця) з 16.00 до 19.00 (м.Рівне). Перша зустріч планується в листопаді.   Читати  далі>>


Жовтень 2015.

“Психологічна допомога особистості в умовах соціальної дезінтеграції”

07.10.2015 р. у м.Сєвєродонецьк Харченко В.Є. було проведено семінар-тренінг “Психологічна допомога особистості в умовах соціальної дезінтеграції”. Учасниками заходу були практичні психологи ЗНЗ, ДНЗ, соціальні педагоги, вчителі ЗНЗ.  Читати  далі>>

Вересень 2015.

Харченко В.Є., доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» взяла участь у навчальному проекті «Травма війни», який проходив у м. Києві  з грудня 2014р. по травень 2015 р. Читати  далі>>

Вересень 2015.

12 вересня 2015 р. відбулось п’яте заняття навчально-терапевтичної групи “Медитативні практики в тілесно-орієнтованому підході”.  Читати  далі>>


Вересень 2015.

Таємна точка опори. Значення прив’язаності у житті дитини. Читати  далі>>


Липень 2015.

Майстер-класи наших психологів у літній психологічній школі. Читати  далі>>

Наші психологи – тренери у Літній психологічній школі „ Психологічні форми і технології організації майбутнього ”  Читати  далі>>


Червень 2015.

Учасники сертифікатної програми “Мистецтво самопрезентації”, керівник Гандзілевська Галина Борисівна,  на багаточисленні прохання глядачів – 24 червня мюзикл “Коти” ( На БІС)! Читати  далі>>


Червень 2015.

Сертифікатна програма “Мистецтво самопрезентації”. Прем’єра вистави! Читати  далі>>


Червень 2015.

Національний університет «Острозька академія»

Інститут практичної психології та психотерапії

Запрошує Вас взяти участь у  психологічному тренінгу для фахівців, які працюють (або планують працювати) з психотравмою та ПТСР.  Читати  далі>>


Травень 2015.

23 й 24 травня участь у науковій конференціії «Міжнародний досвід подолання  травми у християнській парадигмі” (м.Київ):

Шугай М. А. та Харченко В. Є.

провели майстер-клас на тему. “Психологічна допомога батькам та дітям, які пережили травмуючу подію”.  Читати  далі>>


Травень 2015.

Стартувала сертифікатна програма «Медитативні практики в тілесно-орієнтованому підході».  Читати  далі>>

Травень 2015.

Стартувала сертифікатна програма «Мистецтво самопрезентації».  Читати  далі>>


Квітень 2015р.

Науково- практичний семінар  “Психологічна допомога дітям та батькам, які пережили військові події” 23 квітня 2015 року у м.Лисичанську, на базі ЗОШ№14. Всього прийняли участь 23 колеги – практичні психологи шкіл та ДНЗ, соціальні педагоги. Читати  далі>>


Квітень 2015р.

Науково-практична лабораторія “Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій”!

Семінар “Психологічна допомога дітям та батькам, які пережили військові події” Читати  далі>>


Березень- квітень 2015 р.

Центр сертифікатних програм та тренінгів Інституту практичної психології та психотерапії пропонує  професійну підготовку практикуючих психологів.

Навчально-терапевтична сертифікатна програма з практичної психології! Арт-терапія!  Читати  далі>>


Березень 2015р. Науково-практичний семінар «Психологічна допомога дітям та батькам, що постраждали під час військових подій» Читати  далі>>


Лютий 2015р. Навчальний тренінг на тему: “Можливості роботи з кататимними предметами у кризових станах”.  Читати  далі>>


No Comments Yet

Залишити відповідь


Изготовление flash баннеров