Сертифікатна навчально—тренінгова програма.

практична-психологія2020.jpg (5092×2863)

Початок   21 березня 2020 року

Зустрічі по суботах, один раз в три тижні

з 10.00 до 14.00

Всього 12 зустрічей.

м. Рівне, вул. Короленка 5, оф 216. Психологічна студія Self  На карті>>

Запрошуємо в сертифікатну навчально—тренінгову програму

«Практична психологія»

Для всіх, хто цікавиться психологією, психотерапією, особистісним розвитком.

Учасники курсу отримають знання з психології, психотерапії які зможуть

застосовувати в житті, в професійній діяльності, стосунках (в особистих і ділових).

В групі буде робота з метафоричними малюнками, засобами арт-терапії, терапевтичними казками,  життєвими сценаріями.

Сертифікат НЦ «Інституту практичної психології та психотерапії» Національного університету «Острозька академія«

Заняття проходитимуть у формі інтерактивних лекцій та практичних вправ.

Ведучий тренер та автор програми Марія Шугай

Ведучі  тренери групи

практикуючі психологи,  психотерапевти, викладачі (Галина Гандзілевська, Аліна Прокопенко, Уляна Нікітчук);

Теми:

• Мотивація і потреби особистості;
  • Психологія розвитку: від народження до зрілості;
  • Психологія стосунків.
  • Про емоції та емоційний інтелект.
  • Дизайн мислення.
  • Психодрама , життєві сценарії та особистісні ресурси.
  • Активація драйву засобами арт-терапії, казкотерапія.
  • Психологія сексуальності.
  • Психічне здоров’я, психосоматика.
  • Кризові ситуації в житті та емоційна саморегуляція.

Всього 12 зустрічей по 4 години,  по суботах, 1 раз на три тижні,

тривалість:  березень 2020 — листопад 2020 р.

Початок березень о 10.00 до 14.00

Телефонуйте, записуйтесь, запитуйте.

Якщо є запитання можно телефонувати за тел. 0503754576

(або писати у viber , чи e-mail mshugay@gmail.com. )

або за тел. 0733754576.

Попередній запис в групу обов’язковий.

менеджер Ірина 068 0598135

також записатись у групу можно за посиланням: http://www.psyholog.rovno.ua/?page_id=1631

запис на курс

Тренери програми:
Марія Шугай — сертифікований та акредитований психотерапевт, гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА, тренер навчально-тренінгових груп, терапевтичних груп Київського Гештальт Університету. Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10.2008р.- 30.09.2012р. Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу», «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії».  Підвищення кваліфікації: авторська програма І.Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (3-я ступінь) Київський Гештальт Університет.

Галина Гандзілевська практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», автор навчально-терапевтичної програми «Діагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів. Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014рр); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія».

Аліна Прокопенко – практикуючий психолог, кандидат психологічних наук,  21 рік стажу професійної діяльності. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013). Практик у гештальт-підході з використанням тілесно-орієнтованих, арт-терапевтичних та психодраматичних технік.  Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм: «Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності), «Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арт-терапії та медитативних практик).

Уляна Нікітчук — практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент, завершила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка (бакалавр, магістр). Спеціалізація: «Психологічне консультування у когнітивно-поведінковому підході»; викладання фахових психологічних дисциплін у ВНЗ (психодіагностика, клінічна психологія, психологія консультування, основи психотерапії, психологія мотивації); організація та здійснення наукових досліджень у психології, стажування на кафедрі психології Стокгольмського університету, учасниця програми по реабілітації та інтеграції людей з ПТСР «Відкритий світ» (м.Рочестер).