Ведуча напряму   програми:

Прокопенко Аліна Вікторівна, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, психотерапевт.

03-201503-2015(3)03-2015(2)

Квітень 2015 р.

Відбулась перша зустріч учасників Майстерні стосунків “Мости від Я до ТИ” ( Внутрішня готовність до стосунків. Самовизначеність у пошуку партнера. Побудова “портрету” та очікувань щодо бажаного партнера).

Ведучі:

Іванна Бояківська – психолог, психотерапевт (спеціалізація – “гештальт-терапія”, “піскова терапія”, “арт-терапія”), викладач кафедри психології та педагогіки  Національного університету “Острозька академія”, автор численних майстер-класів, тренінгів особистісного росту, психолог-тренер Школи публічного виступу, педагог Школи моделей “ART-models”.

Світлана Гусаківська – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка, практичний психолог (спеціалізація – “психодрама” та “казкотерапія в гештальт-підході”); автор тренінгів з формування життєвих смислів, професійного й особистісного розвитку.

unnamed (1)unnamed (2)unnamed (6)unnamed (10)unnamed